Punime me Gur dhe me Rrasa

Shitet nga: xxx 08 Gsh 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
PUNOJM te gjitha punt me gur dhe me rrasa,punojm kulla veshim shpija me gur dhe me rrasa marojm ogjaka dhe fontana tegjitha sipas marrveshjes.nr kontaktus 044 370 863 049 34 94 84
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim