Punime me Gur dhe me Rrasa

Shitet nga: XXXXX 13 Pri 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Bejm t gjitha punimet m gur e rrasa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim