Punime me kubza betoni

Shitet nga: skender osmanaj 23 Shk 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Bejm punime me kubza betoni .punojmi oborre .rruge.parkingje.trotuare etj.punet behen ne menyr profesioale dhe garantojm per punen qe bejm.na kontaktoni ne 044252733 apo ne ipko viber +38649260210.skender osmanaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim