Punkryes per sera dhe te gjitha llojet nga metali

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Construction Metal Tre 01 Gsh 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Punoj te gjitha punet nga metali. Dyer, gilindera te brendshum te jashtum, rimorkjo, konstruksione, skele, si dhe i bejm edhe ndertimin e serav te ndryshme deri ne 50 ari jemi ne qmim shum te arsyshum ne menyr shum profesionale bejm harkimin e profilav ,deri ne fi 60 dhe katror apo katerkendor deri ne 55mm psh per hulaja dhe sende te tjeara bojm edhe rrath dekorus per gilindera qmim shum i arsyeshem, bejm edhe kompenzim me vetura ose materjal ndertimor. Gjendiemi ne fshatin Llapushnik kumuna Drenas.
kontakt:
044 541 337\ viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim