Punojme Gips Dekor,Knauf ,Glet,Fasada etj.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gipser "Luani" 25 Tet 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Punojme -" Gips Dekor,Knauf ,Glet,Fasada te ndryshme brenda dhe jashte etj. Me professionalizem dhe pervoje 20 vjeqare,per pune ju garantojme dhe qmimet me te favorshme dhe me kompenzim .
Tel : 044325443
049173370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim