Salldim Plastike

Shitet nga: Beli 17 Mar 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Bëjm salldimin e plastikes të veturave dhe maskat e motorave Puna bëhet me salldim me elktrod të njejt te plastikes bëhet në mënyr profesionale dhe të fort me provoj 20 Vjeqare

Branikat >< Maskat >< LLadnjakin e ujit dhe te klimes >< Farat ><

Krillat e Bmw X5 Dhe X6 >< Gjithqka qa ka lillje me plastiken e Automjeteve

Githashtu punojm edhe pjest qe jan (Goma) si krillat e VW Touareg etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim