Grim & Frizur

Shitet nga: BEAUTY QUEEN 12 Sht 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Pejë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
OFROJMË KËTO SHËRBIME...
(Fenirim-2€),

(ngjyrosje- 8€),

(grim -10€)

,(Frizur- 10€),

,(Grim&Frizur -15€)

Per cdo info kontakto me sms...
TERMINI I OBLIGUAR

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim