Grimere

Shitet nga: Beauty Queen 12 Sht 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Ofroj keto sherbime
Fenirim - 2€
Ngjyrosje - 8€
Grim - 10€
Frizur - 10€
Grim&Frizur - 15€

Termin i obliguar
Per info kontakto me sms
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim