Ajvar shtepie

Shitet nga: Labi 09 Sht 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Pejë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Shes Ajvar shtepie te kualitetit te larte te djeges dhe pa djeg cmimi 5 euro 1 kavanoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim