Ajvar

Shitet nga: Ajvar 05 Nën 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Pejë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
shes Ajvar te shpis sipas porosis 5 euro killa te interesuarit na kontaktoni ne nr 045243390
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim