Hajvar i shpis

Shitet nga: Endi 20 Sht 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Pejë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Shesim ajvar te shpis direkt nga tava per me shum kontaktoni ne numrin 045633061
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim