Shes 40 ton Gjiber molle per raki 0.20€ kg

Shitet nga: Murat 13 Dhj 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,2 EUR

Komuna: Pejë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Shes gjiber molle 40 ton me shumice dhe pakice.
Gjibra eshte e mollave te kosoves e cila ka embelsi natyrale, dhe leng me shume se mollat tjera gje qe ndikon ne rritjen e sasise dhe shijen rakise .JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim