KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEP..

Shitet nga: ARIAN-049-714060- -045-405531 12 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
KOMPANIA -EXTRA .E ' SPECIALIZUAR PËR -PASTRIM' SHTEPIVE -LOKALET -OBJEKTE -.GEJAT[kauqat] -KONFORIN E' VETURAVE '[tapacirat ulse etj] ME SHAMPONA (BARI) NGA GJERMONIA -BËJM MONTIMIN -BLLOBEKAVE [tapeta shtepive -lokaleve] ETJ. ME QMIM 'ME; TE' VOLISHEM RAJON . JU 'MIRË PRESIM ;KONTAKTONI 'NR; 045-405 531 --049-714 060 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim