Kerkohet pastruese ne Bogë

Shitet nga: Villat Bora 10 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kerkohet nje pastruese ne boge , pastruesja paguhet me dite , nuk ka nevoj qe te qendroj atje , transporti paguhet nga ne , eshte e obliguar qe te bej pastrimin e villave dhe punve tjera te shtepise.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim