Kryej bartjen e mobilieve

Shitet nga: TONI 04 Krr 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kryej bartjen e mobilieve nga shtepija/banesa ne shtepi/banese.
TONI 044/220-978

SELI 044/653-424
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim