kompania-extra-per pastrim-shtepive-objekte-lokale

Shitet nga: arian 15 Pri 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
kompania-extra-e specializuar per pastrim -bejm-pastrim-shtepive-objekte-lokalet-etj.si edhe bejm.pastrim [gejave] kauqat.-komforin e veturave. bejm montimin r tapetave [bllobekat].me [bari] shaponat .nga gjermonia.me qmime me te volishem ne rajon.-ju mir presim. kon .nr,049-714060 -045-405531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim