Bej hekurrosjen qarqafave mbulesave

Shitet nga: xxx 19 Jan 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
bej hekurrosjen qarqafave mbulesave te tavolinave dhe per shtepi private,ne menyre professionale ju mirepresim te na therrisni per kete sherbim.juj mirepresim te na therrisni ne kete numer telefoni 049535089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim