Bejm saldimin e aluminit

Shitet nga: Naim 24 Jan 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
bejm saldimin e rimorkiov te aluminit si dhe drejtimin e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim