Bejme Montimin e Qeramikave

Shitet nga: Egon 10 Sht 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
Bejme Montimin e Qeramikave me cilesi te lartë te punes, Banjo , Kuzhina, Koridore, Shkalla, Tarasa etj

Tel 049/724-207 dhe Viber +38649724207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim