Krijoni webfaqen tuaj me ofertën e re 30% ZBRITJE

Shitet nga: Krijofaqe.com 30 Jan 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
Zgjedhni pakon që i përshtatet kërkesave tuaja:

PAKO 1 -- > 139€

Webfaqe Prezantuese

1 Vit Host
1 Vit Domain (www.faqjajuaj.com.net.org)
1 E-mail (kontakt@faqjajuaj.com)
3 Orë mirëmbajtje të faqes për çdo muaj
16 orë në ditë gatishmëri për përkrahje teknike
7 Menu kryesore
Foto Galeri
Faqe e rëndomtë

PAKO 2 -- >289€

Webfaqe Profesionale

1 Vit Host
2 Vite Domain (www.faqjajuaj.com.net.org)
10 E-mail (kontakt@faqjajuaj.com)
5 Orë mirëmbajtje të faqes për çdo muaj
16 orë në ditë gatishmëri për përkrahje teknike
10-20 Menu dhe nënmenu
Foto Galeri
Online Shopping faqe (vendosje e 20 produkteve)

PAKO 3 -- > 439€

Webfaqe për Biznes

2 Vite Host
2 Vite Domain (www.faqjajuaj.com.net.org)
50 E-mail (kontakt@faqjajuaj.com)
10 Orë mirëmbajtje të faqes për çdo muaj
16 orë në ditë gatishmëri për përkrahje teknike
20-40 Menu si dhe nënmenu
Foto, Video Galeri
Online Shopping faqe (vendosje e 50 produkteve)

Ne mundohemi të i qëndrojmë besnikë premtimit tonë të cekur në: PAKO 1, PAKO 2, PAKO 3,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim