Kuzhina te ndryshme ,dush kabina etj

Shitet nga: Anonim 11 Shk 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
Kuzhina te llojeve te ndryshme , dushkabina, pasqyre (fazet dhe grrymje) , zallim etj

Na kontaktoni per me shum info dhe modele tjera
nr / 049-304/297
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim