N.Sh"As Metal" konstruction

Shitet nga: N.Sh"As Metal" 11 Qer 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
AS Metal- Punojm te gjitha llojet e Konstruksioneve Metalike. Me Staf te kualifikuar dhe te Qertifikuar Punojm keto punë: Objekte Të madhësive të ndryshme, Teraca , Pushimore për oborr, Gilindera te modeleve te llojllojshme, Dyer , Shkall te brendshme, //-//-// Emergjente, //-//-// Spirale(Ne form Rrethore), Si dhe shum e shumë pune të tjera nga metali. AS Metal aty ku ka Cilsi e jo Sasi. Punojm edhe me Kompenzime . Perparsi kompenzimi kan keto: Vetura luksoze (viti Mbi 2000) Pikap ,si dhe mjete transportuese Per me shum informacione ju lutem na kontaktoni ne numrat e telefonit : 049/411-413(viber) 044/950-185(viber) 045/653-377 Me Qmime Te Volitshme Punojm ne gjith Kosoven po ashtu edhe jasht Kosoves JU MIRPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim