Ofrojm kese te najlonit per firmen tuaj

Shitet nga: oki 06 Dhj 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
pershendetje jemi firma per prodhimin e keseve te najlonit me firmen dhe pa firmen tuaj me ngjyra te ndryshme dhe dimenzione te ndryshme na kontaktoni se kemi ofert te mire per ju
tel 049422979 kujta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim