PLANE ( PROJEKTE ) DHE NDERTIM PER SHTEPI !

Shitet nga: J&S Construction 06 Tet 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
STUDIO PROJEKTUESE J&S CONSTRUCTION, JU OFRON PROJEKTIM DHE NDERTIM TE SHTEPIVE ,PO ASHTU E KEMI EKIPIN E SPECIALIZUAR PER FASADA TE BRENDSHME, TE JASHTME , TERMOIZOLIME, HIDROIZOLIME TE TERASAVE ME MATERIAL ZVICRRAN PVC-SIKA,
Mund te kontaktoni ne keta nr te tel per me shum informata:
044 611 381, 049 611 381 email; jetmirzogaj@gmail.com


Adresa : Qendra tregtare kati 2 , Bregu I diellit


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim