Punime nga druri edhe me porosi

Shitet nga: Gani 24 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
Bejme te gjitha punimet nga druri me porosi si dhe ofrojm mundesi edhe ndrrim malli . Per me shume kontakt
044-139-148 dhe 049-126-129
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim