Shotorra(tenda), per Ahengje te ndryshme dhe PAN..

Shitet nga: bledar 08 Dhj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
Dimenzionet e TENDAVE (shotorrave) janë 18m x 6m. por mund ti zgjatim dhe ti shkurtojm sipas dëshires tuaj.

Tendat gjithashtu kan ndriqimin gjatë natës.

Transportin dhe montimin e bëjm GRATIS...

Me shum korrektësi,punë profesionale dhe çmime të volitshme.

Adresa.: Rastavicë - Deçan

Tel.: 044/725-610 & 044/375-736 facebook ,, bledi tenda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim