Shporeta per nxemje qendrore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Haki Sot 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
Oferta dimrore!!! Kontaktoni

Shporet Alfa 22 kw 810€
Shporet alfa 27 kw 910€
Bëjmë instalimin e nxemjes qendrore ne menyre profesionale. Bejme instalimin dhe shitjen e shporetave alfa.
Në këtë çmim hyjnë edhe qyngat. Transporti gratis. Shporetat janë të rinj.
Pranojme vetura me kompenzim.
Për punën tonë ju japim garancion.
044 447 885 049 273 117
Viber: +386 49 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim