Skele dhe Shtylla me qera

Shitet nga: skele dhe shtylla 12 Tet 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
Leshojm skele dhe shtylla me qera transporti dhe montimi ne te gjithe teritorin e kosoves , kontaktoni ne cell. - 044 225 629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim