Tenda dielli, qadra

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: euro tende 19 Gsh 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
"EURO TENDE " ben prodhim dhe montimin e te gjitha llojeve te tendave per terasa te shtepive ,te restorantev tenda me motor me sensor .tenda harmonik . tenda harkore tenda kerpurdh ,e si dhe mbuloja me bez dhe pvc ne konstruksione te ndryshme pvc te tejdukshme cerada per kamion cerada me reklama etj gjendemi ne kline mund te kontaktoni ne ket nr (+386)049 248 502 tek ne keni zgjidhje per qdo stin


(verejtje)
tendat tona kan garancion (5 vite) ne konstruksion e 2 vite ne bez si dhe prodhuesi e.shte albayrak turqi lider ne kualitet..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim