elegant metal

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Elegant 21 Dhj 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
Bëjmë shitjen e rrethojave të ndryshme.. Prioriteti ynë është të kemi mardhënje të mira me të gjith klientët tanë dhe ofrojmë dimensione të ndryshme dhe ngjyra sipas dëshirës suaj.... Rrethojat janë me lartësi të ndryshme.. Rrethojat tona I plotësojnë plotësisht standardet sa I përket sigurisë së kualitetit, kanë një jetë të gjatë qëndrueshmërie, praktikisht nuk shkatërrohen dhe kanë një pamje mjaft tërheqëse. Për knaqësin e blerësit angazhohemi që qmimet tona të jenë konkurrente në rajon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim