Autotransport Benelux Kosovë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Trimcars 20 Dhj 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Pejë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi


1.Autotransport Belgjikë-Hollandë-Luxemburg-Kosovë-(Pikëgrumbullimi i veturave Bruksel)
2.Transport i makinave të punës(traktorë,kamionë,vegla dhe mall të ndryshëm)
3..Shesim vetura dhe autopjesë të dorës së dytë***(Pejë-fsh.Pavlan(rruga magjistrale Pejë-Prishtinë)
Bëjmë bartjen me kamion te veturave nga Belgjika për në Kosovë.
Cmimi për vetura është 600€ kurse për kamioneta varësisht nga dimensionet.
http://www.kosovamarketing.net/qytetet/peja/best-cars/bestcars.htm
P.S.Shesim dhe blejmë vetura si dhe ndëmjetësojmë në shitblerje.
Mos hezitoni të na kontaktoni,përpiqemi tu ofrojmë shërbime sa më korrekte që është e mundur.
https://www.facebook.com/trimcars/
E-mail ;trimcars@telenet.be
Telefoni në Kosovë; +38649427363
Telefoni në Belgjikë; +32476915807
Viber; +32476915807
Telefax; +3223095112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim