Hapim Kanale dhe Temela per shtepi

Shitet nga: xxx 16 Shk 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejme hapjen e kanaleve dhe temelave te shtepive, rrafshimin e dheut etj. Gjindemi ne peje.
Per me teper kontaktoni 044281510
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim