RENT A CAR AUTO-CITY PEJE VETEM 20 EURO PER 24 O..

Shitet nga: AUTO - CITY - RENT A CAR - PEJE 17 Gsh 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Automjete te llojeve te ndryshme
Komode
Ekonomike
Makina te cillat plotesojn te gjitha kushtet per tu ngasur pa defekte
Te paisura me te gjitha dokumentacione e nevojshme
Dhe qmime shume te lira , Vetem 20 euro per 24 ore.
VENDI KU MUND TE NA GJENI.
Auto City Rent a Car,mund ta gjeni ne peje perball stadionit te Basketit ne Rrugen e UqK-se ne Peje.
Per me shum informata mund te na vizitoni edhe ne web faqen www.autocity-rentacar.com apo te na kontaktoni ne numrat e telefonit :
Phone: 044-558-914 ose 049-511-794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim