Besi-Kom Prodhime nga druri dhe PVC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi-Kom 16 Dhj 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
punojme dyer,dritare e rolata nga PVC te gjitha llojet si dhe dyer nga druri prodhimet tona mund ti shikoni ne Bes-Kom facebok si dhe ne www.besi-kom.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim