Dekore me Ballona

Shitet nga: Fati 20 Shk 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejme dekorimin e sallave me ballona me ne eshte e paharruar dita juaj .
Çdo Çift e ka nje ëndërr për ditën e tyre të dasmës.
Ata duan që ajo të jetë e bukur dhe e përsosur, ashtu si në ëndrrat e tyre.
Por, kur ajo në fakt bëhet një realitet, planifikimi dhe stresi mund të rrënojnë këtë ëndërr që e kishin dikur.
Kjo është arsyeja pse shumë çifte vendosin të punësojnë një projektues profesional martese.
Per me shume informata mund te merrni ne Fati-m Ballona ne facebook

Te ne mund te sigurohen edhe tendat me qera, Dj si dhe Kuzhinier dhe Kamarier.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim