METAL PUNUES -METI-

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Valon 25 Gsh 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Punojm:

Dyer te llojeve dhe profileve te ndryshme (dhe dyer ne SHINA)
Gilindera me dhe pa Dekor,
Dritare me profile sipas porosis,
Mbuloja nga Polycarbonati
Mburoja mbrojtse per dritare
Konstruksione te ndryshme me porosi
Rrethoja METALIKE te llojeve te ndryshme


Per te gjitha informata ose porosi na kontaktoni:

Mob:
049/641-156 Valoni

https://www.facebook.com/metalpunuesMeti

Pejë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim