MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Shitet nga: BUJAR 01 Nën 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE SI DHE KRYM KETO PUNE
BOIM MONTIMIN SHKALLVE
MONTOIM GRANIT
PUNOIM FASADA TE BRENDSHME
IZOLIME TE BANJOVE
MONTOIM LAMINAT SI DHE SHUM SHERBIBEME TE TJERA , ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE, ME QMIME NE TREG TE ARESYSHME , PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN 045837540 ,049113983 OSE VIBER +38649113983
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim