Punime Guri

Shitet nga: Kysmet Nezaj 08 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejme punime guri , mure , shtylla , oxhak etj
Bejm te gjitha punimet nga guri
Punojme kryesisht ne Pejë dhe ne rrethin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim