Miser te bardh dhe hibrit te kuq.

Shitet nga: Mentori 03 Qer 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Posedoje miser te bardh te kualitetit te lart, rreth 3.000 kg. dhe Miser te kuq hibrit, rreth 10.000 kg.

Qmimi sipas marreveshtjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim