Gluten, Laktoz, Kreatin, BCAA,

Shitet nga: astrit 10 Gsh 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shes Ushqim special nga Gjermania.

Ushqim per ata qe kan alergin e Glutenin apo Lakozes ose te dyave.

Dhe per ata qe ushtrojn e kan kerkes per Kreatin apo BCAA, Glutamin etj.

Viber 004917662596394
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim