MJALT DHE DYLL

Shitet nga: duki 30 Sht 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
shesim fleta dylli qmimi per kg esht 6.30 euro

shesim mjalt bjeshke qmimi per kg esht 15 euro

shesim.mjalt livadhesh dhe bagrem qmimi 12 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim