xhem reqel

Shitet nga: XHEM REQEL 20 Gsh 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shes gjem reqel molle kumbulle pjeshke dredhze fiku etj si dhe krem karramel shum kualitet me qmim te arsyshem nr 044215033
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim