Antifriz per nxemje

Shitet nga: Burim zukaj 07 Nën 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Kemi antifriz glykol per nxemje qendrore te sapo ardhur nga austria
Per me shum mundeni me testu edhe vet mu bind qfar kualiteti te lart ka
Shesim me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim