Dru ahut te gatshme per kamina dhe shporet alfa

Shitet nga: avni 22 Qer 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 EUR   35 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Jan te berziera te njoma dhe te thata po dhezen mir dhe e mbajn zjarmin shum Jan drunje ahut te gatshme per dhezje 044732878dhe (viber dhe pako hej 049588184)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim