Shes goma

Shitet nga: Happy-y 08 Jan 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shes goma me shumic dhe pakic te ardhura nga zvicra gjindemi ne f.sh LoXhë te Pejes..per me shum info 045 46 55 65. 049 871 440
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim