Thengjill apo Qymyr Plevle nga Mali Zi..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dardan Spahijaj 28 Sht 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Ndermarrja Tregtare " SPAHIU-SHPED " ben shitje me shumic dhe pakic te thëngjillit nga Mali i Zi . Thengjill është shumë cilsor dhe era nuk i vijë. Shitja Behet sipas kerkeses se blerësit ne pakic dhe ne shumic dhe thengjilli jon eshte i ruajtur ne depo per shkak qe ta mbaj fortesin dhe te mos jet i lagur ! , Mund te shihet edhe ne foto,
Shitet ne dy menyra : Te Paketuar ne thasë (qe jan te paketuar ne 40kg) dhe Refuz.
Kemi edhe te Gjitha llojet e Transportit sipas nevojes,por transporti paguhet sipas destinacionit,
dhe bëjm shitjën në tërë Kosovën..
Gjendemi ne fund te Vitomerices-Pejë rruges kryesore per ne Mitrovic,
Per Me Shum Informata kontaktoni ne numrat tanë te telefonit : 049671471, 044137883, 049137883, dhe +38649671471
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim