Vere e bardhë zvicerrane FENDANT 700Litra (NDRRIM)

Shitet nga: Shefki 28 Krr 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4,5 EUR   5 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shes veren e bardhë të importuar nga Zvicrra, e ambalazhuar si ne foto si dhe me banderolla te Republikes se Kosoves.

Kualiteti i veres eshte i cilesise shume te larte.

Sasia 750 shishe, me cmim te arsyeshem.

BEJME NDERRIME EDHE ME NDONJE MAKINE TE VOGEL!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim