Gjera antike dhe veshje kombetare .

Shitet nga: lis 04 Gsh 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes gjera antike dhe kombetare, te ndryshme si : qilima (sipas kuadratures), plisa, veshje per femij dhe per vajza per mosha te ndryshme (rugoves),opinga, jeleka , instrumente muzikore si fyella, qiftelia, tupana, defa; shtrojse per tavolina antike...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim