Mall nga holanda

Shitet nga: Bajrami 19 Pri 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Kemi qizme te dimrit per meshkuj dhe femra po ashtu dhe qizme te ushtris te reja kemi trenerka teknik te bardh dhe dana kenzo te gjitha keto nga holanda dhe gjermania me qmim te volitshem gjindemi tek qendra zejtare rruga Faik Konica Pej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim