Pelhurë per veshje kombëtare

Shitet nga: Blerim Vokshi 26 Jan 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shesim pelhur rreth 100m
5 Euro metra
Vetem komplet per te interesuarit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim